| CristianD a întrebat:

Dau steluta cui imi da site-u la un metin care pica bani multi level faci mai incet dar nici chiar incet incet sa fac 99 intr-un an si daca stiti un metin care iti da gm cand intrii in joc

4 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Http://www.metin2.ro/ astept fundita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt site-uri care iti dau GM cand intri ...hamachi dar stau numai o saptamana 2 si apoi se fac normal sa faci mai greu lvl baga iteme mai simple etc

| HouSerOfGlass a răspuns:

Incearca ExcaliburMt2 banii iti vin f.rpd cam 100kk in 15min si lvl faci destul de greu