| anonim_4396 a întrebat:

De cand sunt mai mica... mi-a placut sa fiu mai artistica nu stiu cum sa inventez fel si fel de lucruri noi...sa fac o gramda de chesti pentru camera mea...si multe altele dati-mi niste idei...cum sa imi decorez camera de ziua mea tinand cont ca fac 14 ani?

3 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Postere cu artistii preferati?

| Invisible a răspuns:

Postere, tabouri (daca iti place arta, poate chiar pictate de tine)... oricum, daca vrei o camera cat mai frumoasa pune multe flori cat mai colorate, o sa-ti infrumuseteze ziua happy

Răspuns utilizator avertizat