| AlecsLexx a întrebat:

De ce 1998 : (15-12) = 666? 1998-anul nasterii mele 15-ziua 12-luna.
De ce chestii din viata virtuala se leaga de intamplarile din viata reala? Ex: Mi-a murit hamsterul. Eu ma uit la un serial pe net iar episodul de astazi se numea: Intre viata si moarte. De asemeni si episodul de astazi de la alt serial se numea Moarte programata.
De ce chestii din filme/seriale mi se intampla in ziua urmatoare dupa ce le vad? De ce cateodata cand ating pe cineva il curentez? (Nu ma refer la electricitate statica.)
De ce cand stau linistit, nemiscat, simt un camp energetic, ca o bila de energie in palma?
Decat raspunsuri de genul: Esti nebun frate, du-te la psiholos/psihiatru, etc, mai bine deloc. Defapt...sunt intrebari fara raspuns. happy

1 răspuns:
| eucumine010 a răspuns:

Esti paranoic.