| Numenul a întrebat:

De ce a omorat-o Kakashi pe Rin in Naruto? In majoritate, lumea zice ca Rin s-a sacrificat. Dar nu prea cred, mai plauzibile mi se par alte variante: o fi folosit Madara un genjutsu pe Obito, ori Zetsu l-a facut pe Obito sa faca asta, ori Rin era falsa, ori Kakashi era fals... Sunt chiar nelamurit...

Răspuns Câştigător
| Bogdan_Mario_1985 a răspuns:

Nu Rin avea un fel de putere si o vroiau dușmanii iar ei erau Încolțiți si nu aveau scăpare. Casa nu îi i-ai puterea lui Rin kakashi a omorât-o

| Bogdan_Mario_1985 a răspuns (pentru Bogdan_Mario_1985):

Nu știu ce făcea puterea ei dar daca era pe mâinile dusmanilor nu era de bine

| Numenul explică (pentru Bogdan_Mario_1985):

Cam asta credeam si eu, dar nu am auzit de asta nicaieri pe internet, si nu stiam ce sa cred.

| Bogdan_Mario_1985 a răspuns (pentru Numenul):

Poate au înțeles greșit, puterea aceea cred ca era ceva, cum ar fi o putere medicală, fiindcă Rin ara un ninja medic