| Asami a întrebat:

Ce parere aveti de Naruto Manga 604? De ce credeti ca Kakashi a folosit Raikiri pe Rin? Acela era intr-adevar Kakashi sau doar vreo smecherie de-a lui Madara pentru a se folosi de Obito? Astept pareri O.O

Răspuns Câştigător
| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns:

Deci ma refeream la altceva, ii facuse un genjutsu lui Kakashi, pentru a o ucide pe Rin. E cel mai posibil asta, sau acel Kakashi putea sa fie Zetsu... E greu de spus.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca era o smecherie de-a lui Madara... Kakashi nu ar ucide-o fara motiv, a promis ca o va proteja.dar se pare ca nu a reusit.

| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns:

Nu cumva a fot vreo iluzie dea lui madara? Pentru a-l induce pe Kakashi si Obito in eroare? Asta mi se pare cel mai posibil, cred ca si asta a vrut sa fac Madara.

| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns (pentru NoBodyCareAboutMeOrYou):

Deci ma refeream la altceva, ii facuse un genjutsu lui Kakashi, pentru a o ucide pe Rin. E cel mai posibil asta, sau acel Kakashi putea sa fie Zetsu... E greu de spus.

| Never4ever a răspuns:

Ori a fost o iluzie a lui madara ori s-a mai intamplat ceva si kakashi oa omorat-o pentru binele ei...acum nu stiu sigur

| Necsoiu_Robert_1990 a răspuns:

Din cate am auzit stiti si voi ca erau inconjurati
sunt 2 posibilitati
a uciso pe rin pentru ca era sub un control mintal (ma refer la rin sa fi fost sub o tehnica) si kakashi a uciso pentru a nu fi capturata
sau
kakashi a uciso pentru ca nu credea ca vor scapa si nu a vrut sa fie capturata

in orice caz nu cred ca a uciso pentru sharingan ati vzt ca plangea

| allthree a răspuns:

Ganditi-va cum de Kakashi, are mangekyou sharingan poate de acolo il are doar stiti ca, trebuie sa omori cel mai bun prieten ca sa obti mangekyou sharingan, sau e ceva la mijloc poate!