| freehugs a întrebat:

De ce apar asa greu episoadele de la serialul The vampire diaries?sad...de-abia a aparut episodul 15 si se filmeaza inca din 2009...

3 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

E nou serialul.pai apare câte un episod o dată pe săptamână. a început din septembrie şi mi se pare că în noiembrie a fost o pauză până în ianuarie. şi au mai avut acum o pauză. Dar în rest apare o data pe săptămână.

| xjustfearless a răspuns:

Se poate sa fi aparut, dar nu in romania. oricum tara noastra e in urma

| dannyell a răspuns:

"o fi vampiru constipat thinking " laughing nici n-am auzit de serialu asta...