| HelpMePlss a întrebat:

De ce atunci cand dau un raspuns la o anumita intrebare nu apare raspunsul la intrebarea respectiva, am zis ca am sa astept poate apare peste o zi doua trei si tot nu apare? Vi s-a intamplat si voua?

4 răspunsuri:
| Shery a răspuns:

Poate sunt intrebari cu raspunsuri multe, iar raspunsul tau este pe pagina a 2a (mie mi s-a intamplat, pentru ca nu stiam ca sunt mai multe pagini blushing )

| warwara a răspuns:

Abia dupa ce postezi in jur de 30 de raspunsuri, ele nu vor mai fi moderate happy

| Sniper a răspuns:

Daca esti la inceput, da. Eu am stat 4 zile.
Tu dale acolo ca ele v'or apareawinking

| HelpMePlss explică:

Pai nu sunt la inceput...