| Zendayya a întrebat:

Hey! mai demult am raspuns la o intrebare la care am primit funda. acum nu mai am nici funda nici raspunsul de la intrebarea respectiva. de ce?

Răspuns Câştigător
| Karinakari99 a răspuns:

Probabil că persoana care a pus întrebarea a şters-o sau a raportat cineva întrebarea.

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Pentru că au fost șterse de tot de pe site mii și mii de întrebări și răspunsuri care conțineau termeni sau link-uri care puteau părea legate de descărcări ilegale de materiale.

"Pentru ca luam aceasta problema foarte in serios, am scos de pe site intrebarile care faceau referire la un link de descarcare ilegal, iar in continuare urmeaza sa curatam si raspunsurile care trimit la asemenea surse. Contam pe ajutorul vostru, asa ca puteti folosi formularul de raportare. Nu va mai fi posibila postarea in intrebari si raspunsuri de linkuri sau site-uri care se folosesc de mijloace de descarcare ilegala, tocmai pentru a nu le incuraja dezvoltarea."

Poți citi mai multe pe blog: http://www.TPU.ro/blog/?p=2272 (articolul "Nu vă pierdeți timpul cu prostii...").

| Zendayya explică (pentru NOname):

Acea intrebare cred ca a fost stearsa de utilizator. nu continea termeni sau link-uri care puteau părea legate de descărcări ilegale de materiale. era o intrebare despre o dieta. atat tot.

| NOname a răspuns (pentru Zendayya):

Francesca, dacă întrebarea este ștearsă de către utilizator, adică anonimizată, nu se pierde nimic (întrebarea și toate răspunsurile rămân pe site, doar autorul devine anonim). Acest lucru se poate întâmpla doar dacă întrebarea este ștearsă definitiv de către administrator/roboțel/programator.

O seară plăcută.

| VladimirPutin a răspuns:

Vine cu întârziere

| Skylerx a răspuns:

Probabil ca acela care ti-a dat funda si-a sters contul. N-am mai intalnit asa ceva, asta e prima si ultima solutie.

| Zendayya explică:

Pe mine nu ma deranjeaza ca nu mai am o funda. vreau doar sa stiu cauza disparitiei raspunsului. atat tot. si nu trebuie sa fii rautacios!

| cooldreams a răspuns:

Poate că cei căruia i-ai trimis răspunsul a şters întrebarea.