| lololololol a întrebat:

De ce atunci cand doresc sa editez profilul ( http://hi5.com/friend/profile/displayFriends.do?userid=4 84587175) la hi5, dupa ce l'am editat, pun save si nu se salveaza? :(

Răspuns Câştigător
| iri a răspuns:

Pai cateodata se mai intampla asta la hi5... si mie mi s-a intamplat, dar de obicei isi revine singur. totusi incearca sa iti editezi profilul din alt program (browser) si poate merge asa big grin

6 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Sterge cookiurile si reincearca.

| Aerosmith a răspuns:

Asa se mai intampla. Dupa un timp revine la normal.

| roxana_9288 a răspuns:

Nu stiu. si mie la fel mi se intampla. dar nu la totistraight face
ii hi5oh go on ce mai vrei?!

| luciia a răspuns:

Paii`oh go on simplu:d nu m`ai merg codurile css la hi5 :p daca vrei sa ai un aspect mai shic* fa`ti uh un aspectwinkingcelelate sunt varza.hee hee

| luciia a răspuns:

Paiii`. simplustraight face...nu m`ai merg codurile CSS pe hi5 oh go on daca vrei un aspect pentru. hi5 mai shic* creeaza`ti unul:d celelate sunt varza`:d

| maddie a răspuns:

Nu mai merg coduri introduse din cauza noului hi5 beta...(e ceva legat de securitate la care se lucreaza de mult timp).
pentru mai multe citeste aici: http://experience.ablog.ro/2009-09-08/nu-mai-merg-coduri-css-pe-hi5.html
:)