| Ser9iu a întrebat:

De ce cand aprind calculatoru incarca ceva la el e tot negru si jos incarca o linie alba si incarca greu sad

2 răspunsuri:
| JeSa a răspuns:

Ai căpătat vreun virustonguece îşi face de capbig grin, în sistemul tăuhee hee

| MeimeiPinguinu a răspuns:

Tzau! Asa mi se intampla si mie numai ca mi se incarca repede, face asa pentru ca are prea multi virusi si ar mai trebui sa stergi cate ceva din el daca ai prea multe file.Ai putea sa iti reinstalezi windowsul.Mult Succeshappy