| M4RK a întrebat:

De ce cand intru pe mess imi apare ceva ca si un fel de eroare si nu pot sa vb cu cineva cad dau click pe el nu imi apare fereastra acea cum vb crying?

Răspuns Câştigător
| lololololol a răspuns:

@lavylavy, cum doamne sa reinstaleze messul, tu vezi ca nici nu stie ce sa faca in asa cazuri? Dapoi windowsu'
Cum au zis si ceilalti, reinstaleazal sau scoate messenger 10.
Bafta

8 răspunsuri:
| ViVi a răspuns:

Nu stiu probabil e o defectiune eu cred ca mai bine sa il reinstaleziwinking

| xibalba a răspuns:

Reinstaleaza messul, pana atunci poti folosi www.meebo.com

| YLLL a răspuns:

Reinstaleaza messuhappy

| Georgiana2905 a răspuns:

Reinstaleaza-ti messul si gata. Astfel vei avita problemuta asta care te dispera. Cel putin pe mine ma dispera cand mi se mai intampla.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!
Incearca sa iti reinstalezi mess'ul! Daca nu merge reinstaleaza Windows'ul. Asa trebuie sa mearga.

Pa-pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am reinstalat messu de vreo 5 ori... dar tot nu ma lasa! angry

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! intra in control panel, apoi adaugare sau eliminare programe, cauti yahoo messenger, dai eliminare apoi il instalezi din nou.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! intra in control panel, apoi adaugare sau eliminare programe, cauti yahoo messenger, dai eliminare apoi il instalezi din nou

Întrebări recente