| wqreqwfsaddwqa a întrebat:

Cand intru pe mess la toti ne apare o fereastra care spune buna si un nume cum, pot face sa schimb acel nume?

5 răspunsuri:
| SimonaCristina a răspuns:

Buna.
Cred ca te referi la introducerea de la Yahoo Mail. e o caseta mai micuta, nu?

| DarkBlood32 a răspuns:

Deci dai click pe un id din lista ta, şi acolo în stânga apeşi la Contact Details.
Apoi pui nişte nume acolo la "name", la "first, middle, last".
La asta te refereai?

| 8mariastar a răspuns:

Intri pe email si dai acolo dar oricum cred de ce zici tu ca e pagina de bun venit de la yahoo