| Eigolohisp a întrebat:

De ce de la un timp nu merg trimise sms-uri de pe www.moove.ro? La voi e ok? Eu am tot incercat si imi spune "mesajul nu poate fi trimis"! Ce se intampla?

3 răspunsuri:
| CosteaVlad a răspuns:

Eu am trimis acum 2-3 zile o grămadă de mesaje de pe el şi a mers perfect. Acum am intrat şi am văzut că nu mai merge. Cine ştie... poate a apărut vreo problemă în sistem. Să sperăm că va fi remediată curând. happy

| andrey910 a răspuns:

Nici eu nu pot trimite.

| andreiliric1 a răspuns:

Pana mea nici la mine nu mai merge:S incearce si u http://www.free--sms.com/ro/index.go pana mea e la fel ca moove:D