| anonim_4396 a întrebat:

Cine-mi poate spune de ce imi dispar anumite mesaje trimise de utilizatorii TPU, ca si cum nu au existat niciodata? Ce se intâmplă?

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Daca dispar mesaje inseamna ca acel utilizator si-a sters contul.

| floresdemayo a răspuns (pentru evenso):

Si cum iti poti sterge contul, de exemplu?

| evenso a răspuns (pentru floresdemayo):

Pentru a sterge contul TPU.ro trebuie sa trimiti un mesaj, folosind functia "Contact" de pe adresa de e-mail cu care te-ai inregistrat in cadrul comunitatii. Atat intrebarile cat si raspunsurile nu vor mai fi sterse, ci vor aparea pe site ca si cum ar fi postate de un utilizator anonim.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Probabil le sterg ei.

| floresdemayo a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu cred că au cum să le steargă! Incearca tu sa vezi daca poti. NU poti. Nu e vorba de raspunsurile date pe TpU ci de mesajele speciale (personale) date individual. Intelegi, nu?

| anonim_4396 explică (pentru floresdemayo):

Inteles sa traiti. :d

| AdonnAdonnis a răspuns:

Deoare ce isi sterge cineva contul cand char vrei sa ii trimiti mesaju

sper ca te-am ajutat!