| Mecoooo a întrebat:

la facebook de pe contul personal nu mai pot pune comentarii la pagini! imi spune ca mesajul nu poate fi trimis! REINCERCATI! si nu merge daca dau reincercati, ce se intampla? as dori si solutia problemei! multumesc! dau funda!

Răspuns Câştigător
| anytimeanywhere a răspuns:

Incearca sa vezi poate ai scris ceva gresit daca incerci sa dai acelasi comentariu cu acelasi continut inseamna ca sigur ai scris ceva gresit si trebuie sa refaci, iar daca e un altfel de continut indiferent unde pui comentariu si iti apare aceeasi eroare inseamna ca este de la facebook mi se mai intampla si mie mai astepta si incearca iar dupa 10-20 de minute.
Sper ca te-am ajutat, o zi buna! happy