| anonim_4396 a întrebat:

De ce Disney Channel este in engleza? ( De astazi a inceput sa fie asa...si nu il pot seta pe alta limba pentru ca nu am decodor...deci?)

8 răspunsuri:
| Live.Laugh.Love a răspuns:

Buna,
1. disney channel este in engleza [ in general ] deoarece este un program din s. u. a cu actorii americani [ ashley tisdale, miley cyrus, selena gomez etc ]
2. la mine este in romana, chiar a cum m-am uitat si era '' sonny si steluta ei norocoasa '' in romana
3. poate ca telecomanda-televizorul are un buton pe care ai apasat din greseala [ tu sau altii din familie ] happy. unele posturi au engleza - romana, altele doar engleza sau doar romana sau alta limbahappy

| Evaa a răspuns:

La mine e in romana thinking

| SwwaggBabee a răspuns:

Da si la mine e pe engleza, si am mai intrebat cativa colegi de clasa si au spus ca si la ei e asa crd ca doart la cei care au Dolce
nu stiu ce sa zic
sper ca in curand isi va reveni

| SwwaggBabee a răspuns:

...deci daca ai dolce fa cum iti sp eu.
Trebuie sa dai pe butonul ala care arata ca un i si mai sus de buton scrie DETAILS
Asta e toatra treaba
De acolo alegi pe ce limba sa fie.Si se va face inapoiwinking. Sper ca te-am ajutat

| col0rs a răspuns:

O sa isi revina pana maine oh go on

| b3b3tza a răspuns:

Si la mine de vreo 3 zile este in engleza ce dumnezeu are? la mai mult pers este in eng sa bage odata traducere.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si la mine azi a fost un film pe Disney Channel care a fost in engleza, dar dupa ce s`a terminat celelalte episoade au fost in romana nu stiuthinking ce are...

ceaoowave:*

| Itstimetosayhello a răspuns:

Lasa,ca mai inveti si tu niste englezahappy