| viatadecacatt a întrebat:

De ce divorteaza din ce in ce mai multe cupluri?[de vedete si nu numai]

10 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Pentru ca partenerii in care au incredere nu vor de fapt nimic serios de la ei... Si pentru ca-s prea cu capu-n nori unii dintre ei.'
Si pentru ca sunt oameni, nu?

| Vizitiul a răspuns:

Pentru a da de gandit parazitilor ca tine.

| Bishop a răspuns:

Pentru ca nu se mai inteleg, s-au li s-a starnit pasiunea pentru alte persoane

| gabitza05 a răspuns:

Buna!

Eu cred ca din faptului ca se grabesc sa se casatoreasca... din cauza asta au de suferit si copii facuti tot din grabahee hee.

| MM a răspuns:

Nepotrivire de caracter...

| emy a răspuns:

Nepotrivire de caracter, neserozitate din partea unuia dintre parteneri, din cauza stress-ului si a grijilor etc.Cauzele pot fi multiple.

| Babushka a răspuns:

Deoarece a aparut criza asta si poate unuia dintre ei nu le mai convine ce ii ofera parteneru i s-a subtiat buzunarulaughing) glumeam pai nu stiu thinking

| deejayra a răspuns:

Pentru ca prea multi se cupleaza dupa modelul copiilor de cauciuc de 12 ani...de exemplu daca vede pe cineva pe strada si simte o atractie pentru respectivul, se duce frumos si intreaba:Vrei sa fii cu mine?, fara sa o cunoasca, fara sa vb cu acel cineva.
Si traiesc fericiti pana se vor implini 30 de zile si se vor intalni la tribunal.

| night_crawler a răspuns:

Din cauza neintelegilor aparute in familie... unii fac prea repede pasul spre casatorie...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca oamenii se schimba, se maturizeaza, isi dau seama ca merita si isi doresc ceva mai bun, nepotrivire de caracter, incompatibilitate in pat, alcoolism...mai vrei?