| blablablaa a întrebat:

De ce dupa ce dau raspuns la o intrebare care nu mai are nici un raspuns trebuie sa astept atat de mult sa mi-o aprobe pana se strang 4-5 raspunsuri la intrebarea aia?

4 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu. Eu cred ca este si un mic truc, pe langa faptul ca raspunsurile apar greu din cauza traficului mare la anumite ore.Se lasa intrebarile fara raspuns dinadins, pentru ca la intrebarile fara raspuns raspund in primul rand utilizatorii.In felul acesta se obtin mai multe raspunsuri la anumite intrebari! Este doar o presupunere a mea! Poate nu e asa! Si este de vina doar aglomeratia de pe server ca raspunsurile trebuie sa stea la rand sa apara!

| L a răspuns:

Pt ca sunt multe persoane care raspund in acelasi timp si nu se pot aproba toate asa repede. Unele se aproba mai repede unele mai greu.Asa mi se intampla si mie.`

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmmm nu trebuie sa aștepți ca sa se strângă mai multe răspunsuri, nou nu ești pe site, însă nu ai foarte multe răspunsuri date de aia, încă îți sunt moderate răspunsurile Dupa 30 de răspunsuri încolo scapi de moderare deci cred, ca în curând ai sa scapi de problema asta.
Bafta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar daca apare ca fiind fara raspunsuri, ea are. Este o problema tehnica, in afisarea directa a raspunsurilor.