| alexandrapoiana a întrebat:

Cat dureaza pana sa ti se aprobe un raspuns sau o intrebare, atunci cand esti nou pe site? Voi cat ati asteptat, pana sa vi se aprobe postarile?

Răspuns Câştigător
| cristi202 a răspuns:

La inceput, citeva zile (una-doua-trei), mai apoi, daca esti consecventa pe site, ti se publica raspunsul automat, imediat.
Si eu m-am izbit de "problema" asta la inceput, si mi-era ciuda ca pot face ceva folositor, insa e nevoie de atita timp pentru a fi aprobathappy.

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Între 24 şi 48 de ore.
Pa, pa.

Abh
| Abh a răspuns:

Eu am asteptat si doua zile, cred, depinde de cum intra moderatorii pe site ca sa-l aprobe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Habar n-am laughing. Nu tinean cont de raspunsuri, scriam cu prescurtari, agramat laughing (la inceput). De Craciun, am postat o intrebare,, spam`` pe site, dupa care am observat ca nu mi se posteaza direct. De atunci am inceput sa-mi dau seama cu merge treaba cu site-ul, i-am scris un mesaj Ralucai si am putu posta imediat pe site happy.