| rikipiki10 a întrebat:

De ce nu da pe internet videoclipuri nini episoadele care nu au fost difuzate in limba romana?

7 răspunsuri:
| PinkyFlor a răspuns:

Buna!

Pentru ca nu se dau. Episoadele care nu au fost le gasesti pe youtube dar sunt in spaniola. Dar daca vrei iti spun eu ce se va intampla pana la sfarsitul serialului.

Sper ca te-am ajutat! Pa-pa!happy

| florin_4376 a răspuns:

E un pic complicat. dar daca intelegi esti fain.asa deci episoadele cu nini in limba romana sunt traduse pe televizor iar pe calulator adica pe youtube sunt in engleza sti de ce? pentru ca Youtube a fost creat de engleji bine poate uneori mai gasesti romana. sa revenim nu este pe youtube pentru ca nu au fost puse pe youtube de romani ci de englejitongue ok ai priceput. bafta si a da primesc fundita?

| adysnake a răspuns:

Http://www.desene-animate-online.net - Episoadele dublate in romana !

| Floarerosie a răspuns:

Nu putem sa le vedem fiindca inca nu au fost difuzate la televizor... dra daca stii spaniola e bine deoarece in spaniola le poti vedea. dar daca vrei poti sa te uiti la episoade fara sa auzi.si sa stii ca la sfarsit nini si ambasadorul se casatoresc. fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu stiu sa-ti spun dar imi place nini

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa ca nu vrea

| MessiRonaldo a răspuns:

Fara nini Disney channel este varza sa bage nini inapoi ca n-am ratat niciun episod