| BlugiStramti a întrebat:

unde pot sa ma uit la nini de pe disney channel dar sa fie in romana si sa vad tooate episoadele(doar in romana) pe: PeTevea.ro am gasit doar cele difuzate pana acum ...mersi pa

11 răspunsuri:
| PinkyFlor a răspuns:

Buna!

Nu exista niciun site in care sa vezi toate episoadele serialului nini doar in romana. Le poti vedea pe toate dar doar in spaniola. Asa cum ai spus si tu pe PeTeava.ro le poti vedea in romana doar pe cele difuzate pana cum.

Deci, le poti vedea pe toate, dar in spaniola pe youtube.

Sper ca te-am ajutat! Pa-pa!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da cele care nu au fost difuzate nu le gasesti in romana doar nu sunt prosti daca lear baga pe met nu sar mai uita nimeni seara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt cea mai mare fana a ta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei si eu ma uit la nini dar ieri nu a fost difuzat si nu stiu daca azi mai il difuzeaza ...si daca mai e la ce ora? ca la 9 si 25 nu era? mersi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti sa le vezi in romana decat pe cele care au fost difuzate pana acum

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiti ca pe nini o cheama de fapt florencia bertotti si e spaniola?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupe cool tv

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe disnei la ora 22