| νєησм a întrebat:

De ce nu e bine sa iti trosnesti degetele?thinking Am auzit ca tremura la batranetenail biting eu le-am trosnit de multe ori :-s, funda.

Răspuns Câştigător
| Cezar a răspuns:

Da din cauza asta, nu prea e bine, o sa ai o boala de aia care iti va tremura mainele. dar nu prea cred chestii de genu asta!

3 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Da asa este daca ti le trosnesti degetele tremura la batranete imi p-are raU ca-ti spun, dar nu mai continua asa ok? baftaaaa

| LolaXLillyNuSpuneNimik a răspuns:

Finca iti tremura bratele cand o sa fi mai mare si eu le trosnesc si incerc sa ma opresc ca sa nu mai faci asta zi cuiva cand te vede sa iti traga una asa imi face mie bunik mea mie imi trosneste si degetele de la picioarelaughing si cand ma aplec dar in fine bafta si sa nu mai faci asa ca o sa ajungi sa iti tremure mana cand scrii sau faci altceva big grin

| FredFlintstone a răspuns:

Asa stiam si eu