| GeorgianaDragus a întrebat:

De ce nu imi mai merge Sims3?

In fiecare zi ma joc, iar azi am intrat normal, am dat sublu clik pe iconitza si imi apare cercul "EA Games", se invarte si se scoate jocul...

Funda.

5 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Fiindca probabil ca ai acceptat sa faci update si acum nu iti mai merge crackul!
reinstaleaza jocul, baga crackul dar de data asta nu mai fa update!

| GeorgianaDragus explică:

Dublu*

| Diana6185 a răspuns:

Probabil este o eroare neinsemnata de la joc. Incearca sa il instalezi din nou, cu siguranta iti va merge :*.
Mi s-a mai intamplat si mie asa tot pe Sims3 si l-am reinstalat, iar de atunci nu am mai patit niciodata asa :*
Sper ca te-am ajutat, fundita? :*love struck

| zzTeOzz a răspuns:

Ia crack-ul de aici si baga-l in folderul cu joc http://www.cracksearchengine.net/......?/show.cgi funda?

| Victor_8280 a răspuns:

S-ar putea sa fie stricat si mie mi s-a intamplat asta.Reinstaleaza Sims3.
Victor.