| anonim_4396 a întrebat:

Salut,am un laptop cu windows 8, atunci cand vreau sa deschid o aplicatie de pe acesta se deschid foarte greu.Dau clic pe aplicatie se invarte cercul ala, apoi imi apare mes ca aplicatia deja ruleaza si ca nu o pot deschide pe ecran eu nu o vad deschisa iar uneori trebuie sa dau mai multe clikuri pe aplicatia respectiva ca sa se deschida.Imi poate spune cineva cum sa fac ca aplicatia sa se deschida atunci cand dau clik pe ea? Dau funda

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Ar cam trebui sa reinstalezi windows! Sau mai bine zis ar trebui sa instalezi windows 10! 8-ul a avut probleme inca de la inceput...

2 răspunsuri:
| xkapt5 a răspuns:

Scuze pentru raspunsul tarziu dar am avut ceva probleme si cu laptopul de abia acum s-a deschis

| lpavel a răspuns (pentru xkapt5):

Nici o problema! happy