| CrushBoy89 a întrebat:

Salutare TPU Am si eu o mica intrebare.Am incercat sa instalez TheSims3.A mers.M-am jucat un timp, dupa care am achizitionat TheSims 3 Generations.L-am instalat.Sims 3 Generations a inlocuit jocul TheSims3(adica cel normal,Generations este un alt mod).Am intrat in el, am asteptat ce era de asteptat, dupa care misterios mi se scoate.Mi se arata acolo ceva in care printr-un clik downloada o alta versiune a Sims3 Generations.Un upload.Am crezut ca este din aceasta cauza.Cum dupa s-a terminat update-ul, am intrat in joc.Aceeasi treaba.Mi s-a inchis.Am sters Sims3 generations si am incercat sa joc pe cel normal.Am vrut sa-l dezinstalez Simsul cu update-ul(adica cel mai nou aparut in 2011) dar nu stiu de unde pot sa fac acest lucru.Nu am nici un uninstall

Va rog, puteti sa-mi spuneti ce sa fac? Pentru a-l reinstala Sims3 normal trebuie sa dezinstalez versiunea noua.

Cum sa fac?

1 răspuns:
| Catrinutza29 a răspuns:

Pai trebuie sa tii degetul pe joc si iti arata acolo un X si pui acolo si te intreaba : "Vrei sa dezinstalezi aceasta aplicatie?" si tu dai click pe DA. Dar nu de pe ecran ci din meniu.