| Raul5521 a întrebat:

De ce nu imi merge sa bag portul la serveru meu de samp? cand il bag scrie "retrieving info..." si mi deschis serveru ce are? Funda cine raspunde repedeee! va roog

Răspuns Câştigător
| Teils a răspuns:

Te ajut eu cu servere de samp, dar imi trebuiesc mai multe detalii, baga id`ul: eu_oane si te ajut! happy

5 răspunsuri:
| Raul5521 explică:

0. 3b

| Raul5521 explică:

0.3b

| ToKen a răspuns:

Depinde si de versiunea de samp pe care o ai

| dinamovistul19 a răspuns:

Stiu ce are! depinde de internetul pe care il ai internetul nu te lasa si eu am la fel am de la romtelecom si la nimeni cu romtelecom nu merge

| teodor_7787 a răspuns:

Da si eu am tot de la romtelecom si la inceput a mers vreo 2-3 zile si dupa aia mi-a aparut la fel...nu prea as crede ca-i din cauza internetului