| Spammer a întrebat:

De ce nu mai merge conquiztador? ...Imi deschide triviador cand dau pe site oficial si nici ala junior nu mia merge imi apare 404 nor found.De ce?

23 răspunsuri:
| laurentiu80 a răspuns:

Mie imi place mai mult triviador. Conq era vechi, cu intrebari ce se repetau, si plin de roboti cu hack.

| LaChatte a răspuns:

Tampitii aia de le conq se plicty sa mai sponsorizeze jocul. se pare ca nu mai aveau bani. si-au facut noi parteneri pentru sponsorizat dar tot asa s-a schimbat jocul! ma enerveaza metodele astea ale lor...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie mi se intampla la fel! Conquiztador s-a transformat in acest Triviador de 2 lei! Pacat... imi placea!

| Spammer explică (pentru anonim_4396):

Aha..Pacatsad

| Cezica a răspuns (pentru anonim_4396):

Exact si imi pare asa de rau sad si-au batut joc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deoarece numai exista site-ul.Asta e noul site: romania.triviador.com.Motivele cred ca sunt doar doua, hackeri prea multi si ca nu mai aveau bani, dar ma indoiesc de a doua varianta.Se poate juca si pe facebook.

| Eduard_David_1999 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da este si ala vechi numa nu merge mie nu mi se incarca

| cirmicica a răspuns (pentru anonim_4396):

Cum se joaca pe facebook...

| Havok83 a răspuns:

Singura chestie care ma enerveaza cel ami tare este ca nu mai poti face camere de duel intre tine si inca o persoana sad mare pacat...

| Olivia28 a răspuns:

Trebuie sa scrii "www.conquiztador.com 'si merge.
Iti apare Triviador daca scrii ".ro" :D

| Ionutz_Achirei_1987 a răspuns:

Din cauza la hack lau

| Synnso a răspuns:

TRIVADOR este tot CONQUIZTADOR... doar ca si-a schimbat numele si tema jocului poti intra pe trivador cu contul ce l-ai avut pe conquiztador.

| TheGreat_Twix_1992 a răspuns:

ConQUIZtador, jocul de cultură, şi-a încetat activitatea - http://www.voceatimisului.ro/......tivitatea/

| GrIg0RiE a răspuns:

Buna daca vrei sa intri pe conquiztador intra pe acesc site http://romania.triviador.com/ daca te-am ajutat sa nu uiti sa dai funda :D

| Aslan_Marin_1957 a răspuns:

De ce nu pot intra pe conquiztador?

| Salaman_Gigel_1994 a răspuns:

Si mie tot asa mi se intampla dar nu stiu de ce

| Boitos_Kristina_1993 a răspuns:

Syfrbtbf

| Cazan_Sebastian_1985 a răspuns:

Nu-mi place era mai bine inainte.

| Reflections_Viper's_1995 a răspuns:

Din cate am inteles eu, s-a schimbat formatul jocului. Toti suntem in expectativa. Poate vor aparea si explicatiile. happy

| Andrucu_Andu_1990 a răspuns:

Paii. scrie, conquiztador vechi pentru ca a aparut altul nou.