| ionutz_7222 a întrebat:

De ce nu mai merge hi5 intru pe google crome scriu acolo la cautare hi5 dau enter si dau prima si imi apate >>>>>>>Oops! Google Chrome could not find hi5.com
Try reloading: hi5.­com/­friend/­displayHomePage.­do
Additional suggestions:
Access a cached copy of hi5.­com/­friend/­displayHomePage.­do
Search on Google: ce sa fac ca sa mearga din nou

2 răspunsuri:
| TheExpert01 a răspuns:

Hi5.com/friend/displayHomePage.do da aici si s-ar putea sa mearga daca nu dezinstaleaza google chrome si instaleazal iar si la mine a facut la fel funda?

| 7fold a răspuns:

Google chrome nu gaseste site-uri de cocalari si pitipoancelaughing