| SophiaRawr a întrebat:

am si eu o problema.de cateva luni nu imi merge facebook`u.imi tot apare.
Oops! Google Chrome could not connect to www.facebook.com
Additional suggestions:
Access a cached copy of www.­facebook.­com
Search on Google:

Răspuns Câştigător
| RB26DETT a răspuns:

Asta este din cauza browserului tau google chrome, incearca sa iti descarci internet explorer si vezi ca o sa-ti mearga.
ps: descarca o versiune mai noua.

| SophiaRawr explică (pentru RB26DETT):

Am incercat dar nu merge. Nici opera, internet explorer, mozilla. nu merge nimic

| RB26DETT a răspuns (pentru SophiaRawr):

Reinstaleaza-ti windows-ul, s-ar putea sa fi captat un virus in PC.

3 răspunsuri:
| alex4ev3r a răspuns:

Baga-ti opera k merge ff bine pe facebook si ocupa doar 8mb http://www.opera.com/browser/ sau la G. Chrome dai search pe google si dai pe orice numai nu pag de pornire... FUNDA?