| Cereala a întrebat:

De ce nu merge sa trimit o poza din telefon prin bluetooth?

Răspuns Câştigător
| Tweetymrrr a răspuns:

Pentru ac ai Bluetoothul pe invizibil.Intri la setari si` l faci vizibil pentru oricare alt telefon.
Da` mai intai aigura`te ca cel caruia`i trimiti poza are suficienta memoriekiss
BaFThA` sper ca raspunsul meu te va ajuta.

4 răspunsuri:
| Dannyjj a răspuns:

Nu vă mănâncă nimeni dacă specificați unele lucruri. În cazul tău, dacă pornește bluetoothul, dacă vede alte telefoane, dacă telefonul specifică de ce nu se trimit fișierele sau alte probleme.

| Tweetymrrr a răspuns:

*ca si* asigurate...scuze blushing

| Zmeura a răspuns:

E stricat calculatorul

| Cereala explică:

Deci... bluetooth-ul este porint si la calc si la tel si cand "astept raspuns'' de la calculator imi da eroare sau asa ceva