| cosminandreiiulian a întrebat:

Stiti vreun site de unde sa downloadez bluetooth pentru calculator sa trimit pe telefon funda daca merge

Răspuns Câştigător
| Minks a răspuns:

Bluetooth-ul nu se downloadeaza. Bluetooth-ul e o tehnologie, nu un program. Ai nevoie de un stick care e in jur de 30 de lei, pe care il bagi in usb. Conectezi pc-ul cu telefonul prin bluetooth si esti gata sa trimiti.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai depinde CE calculator ai. Si depinde si daca respectivul are functie de bluetooth. Tie iti trebuie un driver (daca ai bluetooth) sau un cablu de date laughing