| GosGrl a întrebat:

De ce nu pot sa-mi fac cont pe YouTube. am incercat sa-mi schimb numele. data. tot si tot nu este bine dc?

4 răspunsuri:
| filiblox a răspuns:

E imposibil sa nu meargfa, daca nu ai facut o poza cu ce iti apare dupa ce dai register degeaba, ca nu am deunde sa imi dau seama.

| GosGrl explică:

Numele mi l-am scris legat.si pb nu am cu pc poate cu mozilla

| adrian50 a răspuns:

Ba merge sa faci contul, ori ai pc slab sau ca ai probleme cu mozilla firefox.

| LoveAnime4ever a răspuns:

Cumva ai scris numele cu. sau cu _? dk da atunci sa stii ca trebuie ca scrii numele legat! atunci sigur iti va merge dar trebuie sa ai grija sa nu aiba si altcineva numele respectiv