| Elena0210 a întrebat:

De ce nu pot salva pozele modificate prin "Photo Instrument"?

57 răspunsuri:
| Annitu a răspuns:

Nu stiusadnici la mine nu se salveaza!crying

| Smackdown a răspuns:

Iti trebuie serialul

| Dnnx a răspuns:

Iti trebuie un cod pe care il cumperi dar iti zic eu o metoda foarte buna:modifici poza cum vrei apoi apesi pe "PrtSc SysRq" e pe tastaura si apoi intri in print dai pe "ctrl" "v" siwinking decupezi poza si gta nu te complici cu codul ala sa il cumperi si etc :* succes

| sese a răspuns:

O fi devina "instrumentul"?!

| ღAncaღ a răspuns:

Mai! odata ce este folosit key-ul de o persoana...nu mai poate fi folosit de mai multe tongue! inteles?>_>

| đąиiعℓ a răspuns:

Eu cred ca din cauza ca nu l-ai inregistrat trebuie sa introduci serialul (cd-key)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi ca nu cumva sa fie acelasi nume ca si alte poze pe care le ai in folderul in care vrei sa salvezi poza cea noua
daca nici asa nu merge totusi ai o solutie dar mai complicata:

print screen(butonul dp tastatura) asta dupa ce ai modificato cu programul ala, si dai,, paste" in paint din meniul edit sau ctrl+v si in paint dai save si gata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba Dany ba?laughingsi de unde iau eu (cd-key)? dka nu merge sa ma`nregistrez ca sa le cumpar? da-mi`le uh... k eu s`asa imi km facui draci aci`:@:@

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poate salva...sub file name...ai save as type. dai acolo la JPEG

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.megaupload.com/? d=FOP8BW64. Incearca cu chestia asta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu... nici la mine nu s-au salvatcryingcryingcryingcrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da nici la mine nu se salveaza!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai licienta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deoarece nu ai introdus serialul pentru Photoinstrument si nu ai acces la toate optiunile acestuia. tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai si cum iei licenta? trebuie neaparat sa platesti programul?
nu e nicio alta solutie?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca nu ai registratin key activat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite aici key happy
Email: revenge@crew.com
S/N: 02-UYNOGJIG

incearca la mine merge cu yeiul asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine nu mege adresa si parola crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai iti trebuie key ala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine merge. dar nu inteleg la voi de ce nu merge :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite aici key happy

Email: revenge@crew.com

S/N: 02-UYNOGJIG

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am incercat...

Email: revenge@crew.com

S/N: 02-UYNOGJIG

dar nu mergecryingsadsadsad

si e super prgwinking;(

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

PhotoInstrument

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca nu ai key-ul;

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Key:''06-buseifyc''

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu pot salva dar nu stiu cum sa ma inregistrez voi stiticrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am incercat cu key de pe net am gasit dapai o mers 5 min cat sa salvez o poza si dupa iar nu o mai mers...alta cale nu mai este numai sa cumpar jey? va rog spuneti-mi si mie.crying.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai. daca ai photoscape e okey.
Dupa ce ai facut posa dai pe photoscape, dar photoscape trebuie sa fie pe photoinstrument... dai la screen capture apoi dai capture full screen. apoi dai crop.si decupezi cat vrei sau toata
poza. iar dupa dai save.si gata!
sper ca ti-am fost de ajutor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si daca bag keyu ala sigur merge? sau si pentru ala trebuie sa platesti?rolling on the floor)