| Kqzu97 a întrebat:

Cum pot salva imaginile modificate pe Photo Instrument?

3 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Din pacate nu poti sa le salvezi, iti trebuie nu stiu ce cod!

| allleeeee a răspuns:

O alta solutie ar fi sa apesi Print Screen de pe tastatura si sa dai Paste in Paint. Dupa aceea decupezi si salvezi.

| Mihαelα a răspuns:

Bună, pozele modificate de Photo Instrument după cum ai văzut tu nu pot fi salvate, îţi cere să te înregistrezi, ele pot fi salvate cu ajutorul programului de modificat poze PhotoScape, dupa ce ţi-l descarci este o opţiune print screen, fotografiezi poza modificată de photo intrument.Numai bine, pa, pa.