| anonim_4396 a întrebat:

De ceva zile (ce zic eu zile, de vreo doua saptamani) vad pe cer 3 stele (seamana cu stelele) care licaresc multi-color(rosu-verde.) si care formeaza un triunghi echilateral... una dintre ele straluceste mai tare.Chiar daca nicio stea nu se mai vede pe cer, ele tot se vad. Or o-i fi eu paranoic, ori niste capete verzi ne vegheaza.Chit ca eu am o fobie de umanoizii astia, nu ii pot scoate din cap.(Cand eram mai mic nu puteam dormi noaptea de ei rolling on the floor)

10 răspunsuri:
| ΔH a răspuns:

Esti sigur ca nu e vreun avion? laughing
"Steaua" o vezi mereu in acelasi loc?

| whatevernvm a răspuns:

Pff...vezi stele verzismug
STai linistit/a ca nu patesti nimiclaughing e carul mare probabil si aia care luceste mereu e luceafarul

| Parker a răspuns:

Nu sunt avioane, e cert.

| BlackMetalIsMyLife a răspuns:

Sunt 3 omuletzi verzi care te vor violalaughing

| xlmpq a răspuns:

Ce zici tu saptamani, de vreo cateva luni a? smug laughing

| trixie13 a răspuns:

Bailaughingsi eu vedeam stelele alea credeam ca is sateliti sau alte cacatelelaughingsi vorba lu' abby vezi stele verzilaughing

| danutz24 a răspuns:

Stai linistitlaughing nu sunt extraterestriilaughing de curiozitate, in ce directie se pot vedea?laughing

| cubuzunarulgol a răspuns:

Ioii laughing

| AlexandruCro a răspuns:

Mai baiete se zice ca atunci caand 3 sau mai multe stele stralucesc intro anumita forma inseamna ca una din ele va cadea sti tu stele cazataore sau e vreo constelatie asa ca nu te spierea ca daca cu adevarat sunt extraterestri salutai daca trag in tine stai pe loc poate te rateaza happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happyhappy

| strungarel a răspuns:

Cam unde se pot vedea, ce directie de la steaua polara.