| LylaCataLina a întrebat:

De curand mi-am luat un Samsung Galaxy S4 Mini si nu stiu ce jocuri sa-mi descarc.Va rog sa-mi dati cateva idei...

Răspuns Câştigător
| mada7255 a răspuns:

Depinde de ce jocuri iti plac totusi pe mine mau tinut in priza o perioada :pou, subway surf Si un joc aswome care se numeste T! ink si e genial dar intra putr si simplu in magazin play si alege categoria de joc care iti place apoi alege un joc free de acolo Sper ca ti-am fost de ajutor