| midnight a întrebat:

De fiecare data cand ma joc sims 3 si vreau sa salvez imi da eroare( error code 12). mi-a mai facut figura asta numai ca atunci zicea error code 14, si am dezinstalat toate simsurile 3( sunt vreo 5) si le-am instalat din nou. acu chiar ma enerveaza pentru ca le-am instalat de curand si mi-e mult prea lene sa stau sa le dezinstalez si sa le instalez din nou. HELP ME! FUNDA

1 răspuns:
| Ctiberiu a răspuns:

Pai daca leai tras de pe net inseamna ca iti lispeste htlv. exe adica folderu in care se salveaza totul si daca le ai pe CD du-te cu CD-urile de unde le-ai lut sau la cine ti le-a dat.