| lucianal a întrebat:

De la ce magazin pot cumpara Legendele Olimpului Zeii si Eroii?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Caută pe la librării. Sunt si online, de exemplu librarie.ro Dacă vrei să citesti povestirea unora dintre aceste legende, dă click pe http://www.lecturirecenzate.ro/category/rezumate-2/legende-rezumate-2-2/

4 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

De la librărie sau de la un anticariat șau o poți citii de la o bibliotecă că după ce o citești de 2 ori nu îți mai trebuie.

| lucianal explică:

Am citit-o si pe net dar vreau sa o am in biblioteca. Am fost pana acum la 11 librarii dar nicaieri nu am gasit-o.

| lucianal explică:

De la ce librarie din Oradea?

| Andreea_1829 a răspuns:

Buna! Poti cauta online sau te duci LA ALEXANDRIA libraria