| ღღBomBonikNuMitaALLyღღ a întrebat:

De la ce nivel poti planta rosii pe farmerama?

6 răspunsuri:
| mistikk a răspuns:

de la nivelul 18winking

| Cry11 a răspuns:

De la nivelul 18.

| Ţiiţţţu a răspuns:

Heyy si eu am cont e farmerama... daca vrei adauga-ma ca vecina sh vb mai multe prin mesaje:* aa numele e : deny_skumpik18
contacteaza-ma daca vrei:*:* si iti spun si de rosii si de ce vrei tu ca sunt la nivelulu 45
pooop

| Ţiiţţţu a răspuns:

Heyy si eu am cont pe farmerama... daca vrei adauga-ma ca vecina sh vb mai multe prin mesaje:* aa numele e : deny_skumpik18
contacteaza-ma daca vrei:*:* si iti spun si de rosii si de ce vrei tu ca sunt la nivelulu 45
pooop

| Cristiana1906 a răspuns:

De la lvl 18

| Loloz a răspuns:

Cumpara-ti o viata reala!