| ingerashpierduth a întrebat:

De o vreme ma uit la The Vampire Diaries dar sunt doar la sezonul 2 episodul 4.As vrea sa stiu ce se inampla cu Katherine? Va muri? Pana in ce sezon va mai aparea?

4 răspunsuri:
| Ladybuug a răspuns:

Nu, nu moare, v-a aparea in curand din nou :* ( sezonul 3, daca nu ma insel ). Vizionare placuta in continuare.

| Dreamt a răspuns:

De aia nu cred ca o sa scape vreodata laughing si da o sa apara pana in final (cel putin sezonul 3). funda? big grin

| alexandra1993 a răspuns:

Nu va muri! Va pleca din oras si se va intoarce, probabil, in sezonul 4.

| yourgirl a răspuns:

Katrin va aparea in sezonul 4 happy