| DeeeaA a întrebat:

Ce credeti ca s-a intamplat cu Katherine Pierce din The Vampire Diaries? thinking
P.S. Astept raspuns doar de la cei care au vazut episodul 15 al ultimului sezon in intregime.

1 răspuns:
| InaPysy a răspuns:

Atunci cand trebuia sa treaca prin Bonnie, dar o anume forta misterioasa a luat-o? Da...pai Damon avea dreptate..sa dus in Iad.Desi nu este foarte corect, adica tote personajele au ajuns in partea cealalta(Purgatoriu)..chiar nu merita.Ma rog..asta e doar parerea mea...tu ce crezi?