| Sweetllemon a întrebat:

De unde as putea sa iau referatul [pe capitole] 'Moara cu noroc' de Ioan Slavici?

4 răspunsuri:
auran
| auran a răspuns:

Pe timpul meu citeam si ma durea mana de atata scris la referate acum, le este lene pana sa si caute pe net. halal!

| Alex_9605 a răspuns:

E mai bine sa dau un search mai detaliat pe google si sigur ai sa gasesti indrumarea catre un site care te va multumi.Bafta!

| Vir2k a răspuns:

Parerea mea este ca ar trebui sa ti-l scoti singur... citesti cartea, scoti referat.winking nice & easy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Intra pe www.referate.ro.
Pa, pa.