| noOnexoxo a întrebat:

Cate pagini are Moara cu noroc de Ioan Slavici?

Răspuns Câştigător
| NewDivide a răspuns:

Pai paginile depind de carte
Uite un site unde iti poti creea o idee
http://www.piticipecreier.ro/? cu=moara+cu+noroc

Cred ca poate avea max. 200 de pagini.
Funda?

8 răspunsuri:
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Citeste-o si n-o sa mai ai probleme cu numarul paginilor. Cu cat le citesti mai devreme cu atat vor fi mai putine. Si eu am citit-o si mi-a placut. bye

| Aditzu1988 a răspuns:

Cred ca intrebarea asta e printre cele mai stupide laughing Nici o carte nu are un anumit randuri de pagini, conteaza fontul literelor precum si marimea paginii.

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Are 143 de pagini

| Alexoutza a răspuns:

Buna! Eu am cartea luata de la adevarul si are 320 de pagini. Poti incerca la biblioteca sau pe net si poate gasesti o varianta cu mai putine pagini. Funda?

| anonimul9156 a răspuns:

Cred ca are intre 100-250 de pagini...nu mai tin minte.depinde si de formatul cartii.o carte mica cat de vreo 15 cm de inalta avea vreo 235 de pagini parca deci e putina poti sa o citesti pana la inceputul scoliiwinking

| Pisicanazdravana a răspuns:

Moara cu noroc de Ioan Slavici are 384 de pagini! imi dai o fundita?

| xgd a răspuns:

Depinde ce carte ai si cat de mari sunt paginile, in cartea mea are 69 de pagini dar sunt pagini foarte mici.

| Flore555 a răspuns:

In jur de 400.