| Fireman a întrebat:

Exista site-uri in Romania care comercializeaza artificii si petarde?
Voi de unde cumparati baterii de artificii? (cele cu peste 36 focuri)

Răspuns Câştigător
| Mentalist09 a răspuns:

Http://www.pyrogate.eu/. DAMI FUNDA :D :o3.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cam tarziu.Le vrei pentru la anul?

| Fireman explică (pentru darrio2007):

Da, mai ales ca vine si Sfantul Ion.

| Mentalist09 a răspuns:

De la URSUS, si de la multe magazine IN SPECIAL la cele de bike (sport) gasesti ce baterii vrei si cu cate puscaturi vreibatting eyelashes! FUNDA puppy dog eyes?

| Fireman explică (pentru Mentalist09):

Eu locuiesc in pitesti deci as dori o explicatie mai amanuntita.
As fi mai interesat de siteu-ri!

| artificii a răspuns (pentru Fireman):

Din descrierea produsului pe care il doresti rezulta clar ca nu este vorba de artificii de categoria I. Ar trebui sa stii faptul ca doar artificiile de categoria I pot fi folosite/achizitionate de persoane fizice (cel putin 16 ani). Pentru artificii din categoriile II, III, IV, T1, T2, P2 este nevoie de firma autorizata sa lucreze cu artificii (si bineinteles personal autorizat - pirotehnicieni). Pentru informatii diverse despre artificii poti consulta forumul urmator: http://www.artificii.info.ro/forum/index.php

| Fireman explică:

Da mai ales ca vine si Sfantul Ion.