| varcolaccc a întrebat:

2 intrebari am :
1. Se găsesc petarde si artificii la un preț convenabil in Europa la București?
2. Cam cat ati cheltuit pe petarde si artificii anul acesta? :d

6 răspunsuri:
| Broadband a răspuns:

Boss din ce am auzit in Bucuresti e mama petardelor si artificiilor, trebuie sa stii doar unde sa cauti, nu cunosc unde e europa in Bucuresti, nu sunt de acolo, dar din Bucuresti imi aduce un prieten in fiecare an, deci practic fara voi n-am avea nicio petarda. anul trecut am cheltuit cam 300lei si da stiu ca sunt bani aruncati in vant dar odata pe an e revelionul, pana la urma o viata avem, vorba lui puya: "de cat sa-i strangi, mai bine sa-i cheltuiesti" salutare

| Wehrmacht a răspuns:

Nu se mai gasesc.N-am cheltuit.Astept sa fac varsta la care pot lua anumite substante si imi fac propriile "petarde".Am pus intre ghilimele ca numai petarde n-or sa fie daca sunt facute de mine laughing

Incearca pe la tigani.Sau daca vezi pe cineva cu petarde intreaba de unde are.

| krysstal a răspuns:

Ai grija ca la noi in tara nu mai sunt legale...cel mai bine ai cumparat un joc pirotehnic de vreo 300 lei, ii dai foc de anul nou si gata, depinde de marime dar de obicei au toate felurile de artificii si merita...

| anonim_4396 a răspuns (pentru krysstal):

Nu merita 300 lei!
20-30 de lei hai ca merge dar nu are rost sa te dai mare cu 300 de lei laughing laughing
Artificiile se duc in cateva secunde nu ai ce sa castigi! laughing

| varcolaccc explică (pentru krysstal):

Nu ma intereseaza ca sunt ilegale ca stiu. Nu de asta imi fac eu griji ci daca se mai gasesc in Eiropa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!
Nici nu veni Revelionul si tu vrei petarde si artificii? laughing laughing
Stai linistit nu le cumpara nimeni de acum!
La prima intrebare nu ai scris bine...
Cum sa se gaseasca in Europa la Bucuresti? laughing laughing
In Romania se importa artificii si petarde...
Deci normal ca se gasesc artificii si petarde!
De ce ai pus intrebarea asta?
Nu sunt rau!
Sa nu te superi pe mine!
Esti fratele meu mai mic!hee heewinking
Nu pot sa comentez mai mult sunt avertizat de TPU si am o limita in comentarii.
Succes!