| SherKan19 a întrebat:

De unde pot afla si eu cand se scoate o mel noua. orcie fel de mel. rock pop, rap manele orce I don't want to see numai sa fie mel noi
de preferat si la ce ma gandesc eu ar fi un site care sa ste anunte cand apare o melodie noua, sau ceva dar sa fiu in pas " cu moda " muzici
Stiti ceva.
Dau fundawinking!

1 răspuns:
| andiflorescu a răspuns:

Pentru chesti de genul asta eu folosesc youtube-ul... da subscribe la toate casele mari de discuri si ar trebui sa fi in pas cu muzica... cauta in topurile muzicale, pe www.fisierulmeu.ro la Adaugate recent. Metodele astea le folosesc eu;) :D