| low.edit a întrebat:

De unde pot cumpara ochelari ca acestia? http://www.ochelari-de-soare.com/images/DSC07000.JPG dar sa fie un magazin.prin bucuresti(nu vreau sa cumpar online). multumesc!

3 răspunsuri:
Janina
| Janina a răspuns:

Mergi la o optica si poti da comanda nu te costa nimic in plus, doar ca astepti de la cateva zile pana la o saptamana sa vina big grin

| viatadecacatt a răspuns:

Cat de mare e Bucurestiul chiar nu iti gasesti si tu putin timp sa explorezi imprejurimile si sa gasesti unulhappy?

| e m i l y a răspuns:

Terranova