| george1598 a întrebat:

De unde pot cumpara si eu o tableta Google Nexus 7 (2013) mai ieftin? pe eMAG e cam scumpa fata de site-urile straine gen amazon, dar pe amazon costa mult taxele si transportul X_x.

5 răspunsuri:
| SonicAndrei a răspuns:

La Intend sunt toate la prețul corect. Ei au de toate, dar deocamdată nu mai au Google Nexus 7, doar 10 :
http://www.intend.ro/tablet-pc-google-nexus-10-16gb--61416-/

Caută și la Altex. Și acolo sunt ieftine.

| alexandramustatea2013 a răspuns:

Ebay,dar tot ca Amazonul este.
Poti sa incerci pe Evomag, me Media Galaxy.
Funda?

| george1598 explică:

Google Nexus 7 varianta 2... cea din 2013

| Balsa a răspuns:

Sunt foarte multe siteuri in Romania de unde poti cumpara, sau o poti cumpara din magazin la reduceri happy happy big grin