| azziza21 a întrebat:

De unde pot cumpara un carusel pentru un parc in miniatura? Voi stiti vreo firma care vinde? Si daca ar fi din Bucuresti sau limitrof ar fi grozav.

Răspuns Câştigător
| hugo a răspuns:

Nu se gaseste un miniatura carusel...(probabil ca il vrei pentru acasa)dar este ff putin probabil sa gasesti asa ceva,(poate doar daca o sa faci comanda) +daca o sa gasesti o sa coste cat nu face, poti incerca alt ceva care poti gasi pentru parcul tau in miniatura...

3 răspunsuri:
| hugo a răspuns:

Multumesc, ai gasit ceva?

| azziza21 explică:

Nu am gasit nimic pe net

| Bianca_2407 a răspuns:

Da se gaseste pe net siu faci comanda chiar se gaseste vreau fundita te rog sunt noua pleaselove struck