| Parker_Kip_1997 a întrebat:

De unde pot cumpara un loz razuibil/in plic?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Sigur ca da! In cele mai multe cazuri au afisate pe un panou in spatele gratiilor sau panoului din sticla. Intri, spui ca vrei sa-ti alegi ceva si-ti da mai multe din care alegi ce vrei.

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

De la loto sau de la tarabele stradale.

| Parker_Kip_1997 explică (pentru Salontanul):

Si gasesc in loteria romana? Deci ma duc pur si simplu si cer?

| Salontanul a răspuns (pentru Parker_Kip_1997):

Sigur ca da! In cele mai multe cazuri au afisate pe un panou in spatele gratiilor sau panoului din sticla. Intri, spui ca vrei sa-ti alegi ceva si-ti da mai multe din care alegi ce vrei.

Răspuns utilizator avertizat